De Belgische krant Gazet van Antwerpen meldt dat KV Mechelen tevreden is met de door NEC betaalde transfersom voor Björn Vleminckx die tussen de 1.5 en 2 miljoen euro bedraagt. De voorzitter van KV Mechelen in de krant: "KV Mechelen wordt hier veel beter van, anders was er geen akkoord geweest, maar vooral de wil van Vleminckx heeft de doorslag gegeven."
De technisch directeur van KV Mechelen geeft aan dat Vleminckx bij NEC vier keer zoveel gaat verdienen als in Belgie. "Als hij vier keer meer kan verdienen, wie zijn wij dan om hem tegen te houden. Als we hetzelfde hadden geboden, gingen we failliet. "We konden Björn aan zijn contract houden, maar dan krijg je een misnoegde speler."
Een ding lijkt wel duidelijk: NEC (en de investeerders) hebben dus diep in de buidel moeten tasten om deze Belgische spits naar Nijmegen te halen.